Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Országos Serdülő Egyéni Diákolimpia igazolt versenyzők részére - Kecskemét

2009.03.22

Országos Serdülő Egyéni  Diákolimpia igazolt versenyzők részére. Kecskemét, 03. 22.

Fiúk:

I. Lakatos Tamás (KSI)

II.Szita Márton (Komló SC)

III.Ecseki Nándor(Szuperinfó - Restart CVSE)

Legjobb nyolc közé jutott Molnár Gergő és Palásti Tibor

Lányok:

A legjobb 32 közé jutottak: Szűcs Réka, Czvalinga Dóra

Az újonc Ecseki Nándor ismét hozta magát és nyert egy bronzérmet. A négy közé jutásért szinte már megszokott riválisával, Szudi Ádámmal hozta össze a sorsolás de az eredmény is most már szokásosnak mondható, és Nándi a vártnál simábban 4:0– ra győzött.

A komlói Szita Marcell-től kapott ki 4:1 arányban de két szettben is komoly esélye volt a győzelemre.

Molnár Gergő fordulatos mérkőzést játszott Kovács Richárddal a döntő szettben 5:10!-es hátrányt megfordítva mérkőzéslabdához is jutott, de végül kikapott.

A lányoknál Czvalinga Dóra kiváló játékkal jutott fel a főtáblára, ahol idősebb és erősebb ellenfelétől kapott ki.