Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Petőfi Kupa 2009 - Nagykőrös

2009.02.06

PETŐFI KUPA 2009. február 01.

Nagykőrös

 

 

Újonc leány III. kcs: 1. Gál Alexandra Cserkeszőlő

                                   2. András Nóra  Kecskemét

                                  3. Csányi Dóra Kkfháza

                                  3. Rozlis Gabriella Cserkeszőlő

 

 

Újonc fiú III. kcs:    1. Molnár István Szolnok

                                 2. Timafalvi Gergő  Kkfháza

                                 3. Schmidt Máté  Cegléd

                                 3. Velkey József Nagykőrös

 

Újonc fiú III. kcs. vigasz:  1. Varga Ákos Nagykőrös

                                           2. Katona Iván Kecskemét

                                           3. Szabó Dániel Kecskemét

                                           3. Szűcs Tamás Nagykőrös

 

 

Újonc leány II. kcs:    1. Gulyás Nikoletta Cegléd

                                   2. Czvalinga Dóra Cegléd

                                   3. Imre Leila Kecskemét

                                   3. Geiger Vivien  Csengőd

 

 

Újonc fiú II. kcs:    1. Balogh Erik Kecskemét

                               2. Krizsán János Soltvadkert

                               3. Pakai Tamás Szeged

                               3. Frakas Tamás Szolnok

 

Újonc fiú II. kcs. vigasz:  1. Herczku Zsombor Kkhalas

                                          2. Várkonyi Dávid Nagykőrös

                                          3. Hlevecskó István Kecskemét

                                          3. Karazsia Roland Kecskemét

 

 

 

Újonc leány: 1. Imre Leila Kecskemét             Újonc leány vigasz: 1. Andrási Nóra Kecskemét

                      2. Gulyás Nikoletta Cegléd                                          2. Csányi Dóra Kkfháza

                      3. Czvalinga Dóra Cegléd                                          3. Várkonyi Szilvia Nagykőrös

                      3. Hunyadio Gréta Csengőd

 

 

 

Újonc fiú: 1. Nagypál Csilla Szolnok                  Újonc fiú vigasz: 1. Sendula Gergő Kkhalas

                 2. Balogh Erik Kecskemét                                               2. Nyíri Konrád Cegléd

                 3. Farkas Tamás Szolnok                                                 3. Várkonyi Dávid Nagykőrös

                 3. Gulyás Ákos Cserkeszőlő                                            3. Fülöp Dávid Cegléd

 

 

Serdülő leány: 1. Nagypál Csilla Szolnok               Serdülő fiú: 1. Pap Gergely Kecskemét

                        2. Gulyás Nikoletta Cegléd                                  2. Balogh Erik Kecskemét

                        3. Imre Leila Kecskemét                                       3. Török István Nagykőrös

                        3. Czvalinga Dóra Cegléd                                     3. Csima Viktor Csengőd

 

 

 

Serdülő leány páros: 1. Nagypál – Imre Szolnok – Kecskemét                          

                                  2. Gulyás – Czvalinga    Cegléd                                        

                                  3. Csányi – Pataki  Kkfháza- Nagykőrös                                                 

                                  3. Hunyadi – Geiger  Csengőd

 

 

Serdülő fiú páros:     1. Pap – Balogh  Kecskemét

                                  2. Koczó – Vígh  Szolnok

                                  3. Sós – Török Nagykőrös

                                  3. Csima – Biber  Csengőd                                                        

 

 

Összesített pontverseny: 1. Kecskemét  54,5 pont

                                        2. Szolnok       41,5 pont

                                        3. Cegléd         38    pont

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.