Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


XVIII. SZENT ISTVÁN KUPA ORSZÁGOS NYÍLT ASZTALITENISZ VERSENY, SZOLNOK

2008.08.22
XVIII. Szent István Kupa, Országos Nyílt Asztalitenisz Verseny, Szolnok

Férfi egyes:
1. Cazacu Alexandru (Bucuresti)
2. Seni Ionut (Bucuresti)
3. Németh Károly (Oberwart) és
Turóczy András (Kézdivásárhely)

Férfi páros:
1. Seni Ionut – Coroian George (Bucuresti)
2. Cazacu Alexandru – Gheorghe Alexandru (Bucuresti)
3. Kun Tibor – Lung Dániel (Celldömölki VVSE, Győri Elektromos VSK) és
Lesskó Márk – Fekete Soma (Szolnoki Tisza SE, Kemecse SE)

Ifjúsági fiú egyes:
1. Móricz Máté (Waizenkirchen)
2. Zakar Kristóf (Ceglédi VSE)
3. Kosztadinovics Stefán (Subotica) és
Turóczy András (Kézdivásárhely)

5-8. Kiss Dániel (Ceglédi VSE)

9-16. Bogádi Imre (Ceglédi VSE)

Ifjúsági fiú páros:
1. Ferencz Viktor – Varga Csaba (ATSK Szeged)
2. Bihercz Tamás – Pápay Levente (Mohácsi TE, PTE-PEAC)
3. Lukács Richárd – Szőllősi Péter (Jászkun Volán SC) és
Zakar Kristóf – Kiss Dániel (Ceglédi VSE)

Serdülő fiú egyes:
1. Kanabé Szilárd (Kézdivásárhely)
2. Cekic Irfan (Choka AC)
3. Kiss Dániel (Ceglédi VSE) és
Bogárdi Imre (Ceglédi VSE)

5-8. Varga Attila (Ceglédi VSE) és

Molnár Gergely (Ceglédi VSE)

Serdülő fiú páros:
1. Kiss Dániel – Molnár Gergely (Ceglédi VSE)
2. Szudi Ádám – Bogárdi Imre (Jászkun Volán SC, Ceglédi VSE)
3. Cekic Irfan – Mészáros Tamás (Choka AC) és
Kanabé Szilárd – Szőcs Tamás (Kézdivásárhely)

Újonc fiú egyes:
1. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC)
2. Margin Andrej (Zilah)
3. Sabján Gergely (Komló) és
Kovács Richárd (KSI SE)

Mini cadet (1997 után születettek):
1. Majoros Bence (Nyírbátori ASE)
2. Anca Vladimir (Kolozsvár)
3. Balogh Erik (Kecskemét) és
Tóth Ferenc (Nürnberg)

Férfi szakosztályok pontversenye:
1. Ceglédi VSE 53 pont
2. Kézdivásárhely 42 pont
3. Jászkun Volán SC 27 pont

Női egyes:
1. Fazekas Mária (Budaörs 2i SC)
2. Szvitán Krisztina (Budaörs 2i SC)
3. Juhász Mariann (Szekszrád AC) és
Kertai Rita (Postás-DIEGO SE)

Női páros:
1. Fazekas Mária – Szvitán Krisztina (Budaörs 2i SC)
2. Ciurcui Zita – Végh Zsuzsanna (Statisztika PSC)
3. Kertai Rita – Vara Tímea (Postás-DIEGO SE) és
Lupulescu Amelia – Radonjic Alekszandra (STK Oblic)

Ifjúsági leány egyes:
1. Ciurcui Zita (Statisztika PSC)
2. Végh Zsuzsanna (Statisztika PSC)
3. Szentekressy-Kovács Adrienn (Budaörs 2i SC) és
Madacki Mirella (Mohácsi TE)

Ifjúsági leány páros:
1. Ciurcui Zita – Végh Zsuzsanna (Statisztika PSC)
2. Horváth Lilla – Kakuszi Lilla (Statisztika PSC)
3. Bándó Alexandra – Bándó Petra (Statisztika PSC) és
Makszuti Anetta – Fenyvesi Anna (Zenta, Topolya)

5-8. Szabó Oesolya (Ceglédi VSE)-Madacki Mirella (Mohács)

Serdülő leány egyes:
1. Madacki Mirella (Mohácsi TE)
2. Fenyvesi Anna Zsófia (Topolya)
3. Truzsinszki Viktória (Topolya) és
Andrási Kinga (ASE Orosháza)

Serdülő leány páros:
1. Makszuti Anetta – Fenyvesi Anna (Zenta, Topolya)
2. Bándó Petra – Póth Evelin (Statiszitka PSC)
3. Madacki Mirella – Lakatos Brigitta (Mohácsi TE, KSI SE) és
Andrási Kinga – Fülöp Szilvia (ASE Orosháza, Tanoda SE)

5-8. Szűcs Réka (Ceglédi VSE)-Izsák Andrea (Mohács)

Újonc leány egyes:
1. Makszuti Anetta (Zenta)
2. Truzsinszki Viktória (Topolya)
3. Katona Eszter (Statisztika PSC) és
Fenyvesi Anna (Topolya)

Mindi cadet(1997 és utána születettek):
1. Matuska Enikő (Topolya)
2. Imre Leila (Kecskemét)
3. Nagypál Csilla (Jászkun Volán SC) és
Bardócz Natália (Postás-DIEGO SE)

 

Újonc III. korcsoport:

4. Gulyás Nikoletta (Ceglédi VSE)

Női szakosztályok pontversenye:
1. Statisztika PSC 102 pont
2. Budaörsi 2i SC 46 pont
3. Topolya 41 pont

Az utánpótlás összesített pontverseny és a Szent István Kupa győztese: A Szuperinfó RESTART-CVSE csapata!

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.